MjjO Zespół

Michał Kwas

ukończył studia na kierunku rozwój lokalny i regionalny. Kocha miasta dobre do życia. Taki styl wyznaje również w podejściu do biznesu. Ma wieloletnie doświadczenie w badaniu i wspieraniu zrównoważonej przedsiębiorczości. W MjjO tworzy linię EKO.Michał ma na koncie zawodowym pisanie strategii i wdrażanie programów wymiany doświadczeń, wzajemnego ubogacania i rozwoju między liderkami i liderami z różnych krajów. Wiele inspiracji czerpie ze Skandynawii. Wspiera naszych Klientów strategicznie.

Jest Tatą - praktykiem i pasjonatem minimalizmu. Z zamiłowania do natury - stara się tworzyć nieustająco, samodzielnie, z tego co ma pod ręką. Podczas MjjO szkoleń odwzorowuje wizualnie o czym mówią Uczestnicy.

Wolność oznacza dla mnie przede wszystkim minimalizm i brak pośpiechu. Po drugie – nie staję się niewolnikiem zadań – w codziennym słowniku „problemy” zamieniłem na „wyzwania”, „muszę” na „potrzebuję”. Ważna jest dla mnie empatia -

to dla mnie specyficzny rodzaj wyobraźni, który pozwala tworzyć najbardziej pozytywny scenariusz np. relacji z kimś.

Michał Kwas


Magda Bachora

W MjjO jest autorką grafik. Dzięki Niej e-book „Narzędzia fundraisingu w Polsce” nabrał lekkiej i przyjaznej formuły. Potrafi skutecznie zastosować narzędzia internetowe, by ułatwić życie naszym Klientom z organizacji pozarządowych.

Magda ma zmysł do tworzenia okoliczności i miejsc spotkań dla ludzi. Świetnie wychodzi Jej to w rzeczywistości realnej, a dla MjjO projektuje miejsce w Internecie.

Wolność przejawia się u mnie tym, że nie wplątuję się w niepotrzebne zależności. Z drugiej strony staram się być szczodra. Daję innym to, co mogę: przestrzeń, czas, czasem prezenty. Z przyjemnością tworzę relacje poprzez wspólne działanie.

Magda Bachora


Newsletter
Zapisując się do newslettera, akceptujesz Regulamin i Politykę prywatności.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl