MjjO Zespół

Maria (Maya) Olszewska

absolwentka zarządzania miastem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie; studiowała również historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Początkowo wiedzę z dziedziny fundraisingu zdobywała pozyskując partnerów biznesowych i granty dla dużej instytucji kultury.  Jednocześnie była w grupie pierwszych osób z Polski, które uzyskały Europejski Certyfikat Fundraisera.

Od 2013 właścicielka MjjO. Prowadzi szkolenia i doradztwa z zakresu fundraisingu, crowdfundingu, nawiązywania relacji biznesowych w językach polskim, angielskim, włoskim. Ma doświadczenie w konferansjerce i organizacji imprez kulturalnych, wydarzeń szkoleniowych, produkcji teatru niezależnego.

Autorka ebooka „Narzędzia fundraisingu w Polsce” wydanego przez największy polski portal organizacji pozarządowych ngo.pl (2020).

Współpracowała m.in. z  Miastem Gdańsk, Europejskim Centrum Komunikacji i Kultury w Warszawie (regularnie prowadzi zajęcia w ramach Christian Educational Leadership Project oraz w ramach Executive Education for Bishops and Ecclesiastical Superiors from the Countries of the Former Soviet Block), Inkubatorem Przedsiębiorczości Starter, Oliwską Grupą Konsultingową, Inhope/International Association of Internet Hotlines z Holandii, International Shang Shung Institute z Włoch, Akademią Morską w Gdyni, Akademią Marynarki Wojennej w Gdyni, Stowarzyszeniem Klon/Jawor.

Prywatnie miłośniczka aktorstwa występująca w niezależnych grupach teatralnych i filmowych.

Wolność to dla mnie ciągła ewolucja we własnym rozwoju, mądra współzależność, tworzenie synergii.

Maria (Maya) Olszewska

Magda Bachora

W MjjO jest autorką grafik. Dzięki Niej e-book „Narzędzia fundraisingu w Polsce” nabrał lekkiej i przyjaznej formuły. Potrafi skutecznie zastosować narzędzia internetowe, by ułatwić życie naszym Klientom z organizacji pozarządowych.

Magda ma zmysł do tworzenia okoliczności i miejsc spotkań dla ludzi. Świetnie wychodzi Jej to w rzeczywistości realnej, a dla MjjO projektuje miejsce w Internecie.

Wolność przejawia się u mnie tym, że nie wplątuję się w niepotrzebne zależności. Z drugiej strony staram się być szczodra. Daję innym to, co mogę: przestrzeń, czas, czasem prezenty. Z przyjemnością tworzę relacje poprzez wspólne działanie.

 

Magda Bachora

 

 

Współpraca:

Michał Kwas

ukończył studia na kierunku rozwój lokalny i regionalny. Kocha miasta dobre do życia. Taki styl wyznaje również w podejściu do biznesu. Ma wieloletnie doświadczenie w badaniu i wspieraniu zrównoważonej przedsiębiorczości. W MjjO tworzy linię EKO.Michał ma na koncie zawodowym pisanie strategii i wdrażanie programów wymiany doświadczeń, wzajemnego ubogacania i rozwoju między liderkami i liderami z różnych krajów. Wiele inspiracji czerpie ze Skandynawii. Wspiera naszych Klientów strategicznie.

Jest Tatą - praktykiem i pasjonatem minimalizmu. Z zamiłowania do natury - stara się tworzyć nieustająco, samodzielnie, z tego co ma pod ręką. Podczas MjjO szkoleń odwzorowuje wizualnie o czym mówią Uczestnicy.

Wolność oznacza dla mnie przede wszystkim minimalizm i brak pośpiechu. Po drugie – nie staję się niewolnikiem zadań – w codziennym słowniku „problemy” zamieniłem na „wyzwania”, „muszę” na „potrzebuję”. Ważna jest dla mnie empatia -

to dla mnie specyficzny rodzaj wyobraźni, który pozwala tworzyć najbardziej pozytywny scenariusz np. relacji z kimś.

Michał Kwas

 

Newsletter
Zapisując się do newslettera, akceptujesz Regulamin i Politykę prywatności.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.