MjjO Szkoła Fundraisingu I stopnia

Cena: 800,00 zł 800.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Podczas trzech dni BARDZO intensywnej pracy poznasz podstawy fundraisingu. Tematy, które przygotowaliśmy, stanowią bazę pracy fundraisera i każdej osoby, która odpowiada za zabezpieczenie finansowe organizacji pozarządowej, instytucji kultury, placówki edukacyjnej, inicjatywy społecznej.

Termin: 8 grudnia 2021, 09:30 - 10 grudnia 2021, 18:00

Kontakt (pytania, zgłoszenia): czesc@mjjo.pl

Tematy:

narzędzia fundraisingu, czyli na ile sposobów pozyskujemy środki na inicjatywy społeczne

dobór narzędzi fundraisingu do możliwości naszej organizacji

planowanie kampanii fundraisingowej krok po kroku

Międzynarodowa Deklaracja Zasad Etycznych w Fundraisingu

zatrudnianie fundraisera, umowa między fundraiserem a organizacją

trójkąt dramatyczny dr Stephen’a Karpman’a – porozmawiamy o rolach, w które wchodzą często osoby zajmujące się działalnością pomocową

wypalenie zawodowe w pracy w trzecim sektorze i co zrobić, żeby nie zwariować

motywacja do pracy w działalności społecznej

podstawy autoprezentacji i prezentacji

Podczas zajęć gościnnie wystąpi (połączy się z nami online) Paulina Kasperska, fundraiserka praktyk. Opowie o tworzeniu baz danych darczyńców indywidualnych i podzieli się z uczestnikami swoim bogatym doświadczeniem.

Cena: 800 PLN

(Cena obejmuje uczestnictwo w zajęciach, materiały warsztatowe, kawę i herbatę podczas przerw. Cena nie obejmuje obiadu. Przerwa obiadowa trwa 1,5 godz. )

Prowadząca Maria Olszewska (FB @MjjOsztukarelacji) szkoli organizacje pozarządowe z Europy z fundraisingu (w tym m.in. crowdfundingu) w językach polskim, angielskim i włoskim. Absolwentka zarządzania miastem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie; studiowała również historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Fundraiserka praktyk. Przygodę z fundraisingiem rozpoczęła od pozyskiwania sponsorów dla jednej w większych instytucji kultury w Małopolsce. Jednocześnie była w grupie pierwszych osób z Polski, które uzyskały Europejski Certyfikat Fundraisera podczas kursu CFR1.

Od 2013 właścicielka firmy doradczej MjjO. Ma doświadczenie w konferansjerce i organizacji imprez kulturalnych, wydarzeń szkoleniowych, produkcji teatru niezależnego.

Autorka ebooka „Narzędzia fundraisingu w Polsce” wydanego przez największy polski portal organizacji pozarządowych ngo.pl (2020).

Współpracowała m.in. z Miastem Gdańsk, Europejskim Centrum Komunikacji i Kultury w Warszawie (regularnie prowadzi zajęcia w ramach Christian Educational Leadership Project oraz w ramach Executive Education for Bishops and Ecclesiastical Superiors from the Countries of the Former Soviet Block), Inkubatorem Przedsiębiorczości STARTER, Oliwską Grupą Konsultingową, Polskim Stowarzyszeniem Fundraisingu, Centrum Arrupe, Inhope/International Association of Internet Hotlines z Holandii, International Shang Shung Institute z Włoch, Akademią Morską w Gdyni, Akademią Marynarki Wojennej w Gdyni, Stowarzyszeniem Klon/Jawor.

Prywatnie miłośniczka aktorstwa występująca w niezależnych grupach teatralnych i filmowych.

Gość specjalny MjjO szkoły fundraisingu Paulina Kasperska naukę fundraisingu zgłębiała w Polskim Stowarzyszeniu Fundraisingu, ale również na dziesiątkach kursów i konferencji w Polsce i za granicą. Na co dzień jest praktykującym fundraiserem. Była związana z Fundacją Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa, a obecnie z Fundacją DKMS. Dodatkowo jako członek PSF w ramach wolontariatu współpracowała i doradzała innym organizacjom pozarządowym. W 2014 roku była współautorką jednego z rozdziałów książki pt. „Fundraising teoria i praktyka” oraz kilku publikacji w prasie. Przez lata marzyła o systemie CRM dedykowanym dla NGO, a obecnie marzenie nie tylko stało się rzeczywistością, ale jest inicjatorką przedsięwzięcia. O fundraisingu mówi: „Pomoc to dar, tylko nie wiadomo dla kogo większy, biorącego czy dającego.”

Newsletter
Zapisując się do newslettera, akceptujesz Regulamin i Politykę prywatności.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl